Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sprawdzić stan zdrowia
Autor Wiadomość
ksiksi
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2015-10-27, 18:42   

Nawet chyba mniej. Najlepiej iść popytać.

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

trucicielka 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2015-11-06, 09:39   

A to całkiem możliwe, ja podałam taką orientacyjną kwotę. Przy czym 98% lekarzy bez problemy wypisze nam skierowanie na darmowe badania krwi.

Matoki 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2016-07-26, 14:59   

Po prostu należy regularnie się badać - profilaktyka jest bardzo ważna dla zdrowia.

Monasi 
Czasem bywa
Monasi

Wysłany: 2017-08-04, 15:45   

Słyszeliście, że od niedawna firma ONICO jest tytularnym sponsorem warszawskiej drużyny siatkarskiej - ONICO Warszawa. Słyszałam, że firma z pełnym zaangażowaniem wspiera sportowców. Nie tylko oczywiście siatkarzy, również biegaczy. Na przykład ostatnio odbył się doskonale zorganizowany półmaraton w Gdyni. Uważam, że warto zapoznać się bliżej z działalnością firmy. W szczególność polecam osobom szukających świetnego sponsora i organizatora. http://onico.pl/csr/

aleksandrace 
Świeżak :)

Wysłany: 2017-08-09, 13:10   

Zdecydowanie badania oraz codzienna profilaktyka.

henryka 
Świeżak :)

Wysłany: 2017-09-07, 14:46   

Morfologia, ale z doświadczenia wiem, zę to nie wystracza. Najlepiej zrobić badanie krwi z całą biochemią, badanie na holesterol i cukier.

Anggie 
Częsty gość

Wysłany: 2018-01-04, 11:28   

Moim zdaniem i tak najlepsze są testy diagnostyczne z domowego laboratorium. Nie musimy wychodzić z domu lub jeździć przed pracą i stać w kolejkach by oddać krew do badania tylko w domowym zaciszu - szybko i bezproblemowo sprawdzimy stan swojego zdrowia. W dodatku nie kosztuje to zbyt wiele, gdyż test Zdrowie Complex nie kosztuje nawet 20 złotych ;)

abednarz 
Czasem bywa

Wysłany: 2018-03-21, 22:00   

Trzeba dbać o zdrowie i wykonywać badania profilaktyczne, przynajmniej raz w roku. Ja leczę się prywatnie w psychomedic, maja tam bardzo dobrych endokrynologów, jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej w tej klinice. Nie tylko maja dobrych lekarzy, ale w ogóle obsługa jest na wysokim poziomie, do tego placowka jest czynna 7 dni w tygodniu. Jakby ktoś byl zainteresowany podaję namiary: 22 253 88 88, oczywiście można też zarejestrować się online.

warriable 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2018-05-08, 08:07   

Jak dla mnie oczywistym jest, że trzeba po prostu się regularnie badać, bo profilaktyka jest najważniejsza. Często możemy mieć jakieś kłopoty ze zdrowiem i nawet o tym nie wiedzieć, bo nie ma widocznych efektów. Tak jest chociażby z sercem, na pewno warto zadbać o profilaktykę kardiologiczną: http://podpowiadamy.pl/pr...-w-jakim-wieku/, by wyeliminować, albo zminimalizować zagrożenie. Problemy ze sercem to przecież nie tylko problem osób starszych.

Matoki 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2018-05-10, 09:45   

Profilaktyka przede wszystkim plus regularne wizyty u lekarza rodzinnego.

Odpowiedz do tematu