Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chili
2010-11-04, 17:57
Dieta Kopenhaska Pomocy
Autor Wiadomość
gabiska
Świeżak :)

Wysłany: 2009-08-17, 10:31   Dieta Kopenhaska Pomocy

Witam. Mam 18 lat i waze 75 kg i 165 cm wzrostu. W ciagu 1,5 roku przytylam 10 kg :cry: ze wzgledu na problemy osobiste, ktore zatapialam w jedzeniu. Bardzo zle czuje sie ze swoja waga. Dlatego postanowiam rozpocząć diete Kopenhaska. Potrzebuje opinii. Czy ktoś już jest po tej diecie? jakie są efekty? Czy np befsztyk mozna zastopic innym mięsem? Proszę o pomoc. :oops:

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

Zosia 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2009-08-18, 06:02   

Zajrzyj tu: Dieta Kopenhaska, przeczytaj NAJPIERW ten post. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, możesz je zadać w wątku Dieta Kopenhaska.

justice 
kocham czekoladę !

Wysłany: 2009-08-28, 15:21   

jakieś 3 lata temu ważyłam 75 kg i miałam 162 cm wzrostu i w około dwa-trzy miesiące schudłam 12 kilogramów ! zastosowałam dietę 1000 kalorii, czasem kosztem jakiegoś posiłku zjadłam coś słodkiego, nadal nie przekraczając 1000 kalorii.. to na prawdę działa i wcale nie trzeba się głodzić ! Pamiętam tyle, że nie pijałam słodkich napoi - jedynie wode, czy kompot bez cukuru. Kawę, herbatę słodziłam 1 łyżeczką, a do kawy dodawałam jedynie chudziutkie mleko.. zrezygnowałam z jedzenia zwykłego chleba, na to konto jadłam chrupkie i nie żałowałam sobie w podgryzaniu jabłek, marchewek czy ogórków! Myślę, że jeśli skorzystasz z moich rad za jakieś trzy miesiące będzie Cię 10 kilo mniej :D
Życzę powodzenia i silnej woli !

pati-stasiak21 
damy rade

Wysłany: 2009-09-21, 16:42   

hej mam zamiar zaczac ta djete od jutra ale nie wiem czy bym mogla ten szpinak i befsztyk zastapic czyms innym ??? jak myslicie??mze wy byscie mi cos doradzili?? :mrgreen: Bardzo bym sie cieszyla :lol: Awogole jak wam idzie ?? ;-) dajecie rade :?: Zadowolone jestescie z efektow??
Pozdrawiam

sylwika19 
SYLWIA

Wysłany: 2009-09-21, 17:04   

szpinak można zastąpić gotowanymi brokułami, co do mięska sama nie jestem pewna więc z chęcią sama zaczekam na jakąś dobrze poinformowana istotę:) a tak poza tym to zaczynam tą dietkę również od jutra. Fajnie wiedzieć że nie będę sama cierpiała, wszystkie osóbki w trakcie tej dietki zapraszam na moje gg (pogadamy troszkę o jej rezultatach) - razem zawsze łatwiej. Czekajcie jak będę dostępna na gg bo niestety nie w każdym dniu mam dojście do internetu:(

julka87 
Częsty gość

Wysłany: 2009-09-21, 22:00   

co prawda, nie jestem już na tej diecie, próbowałam 2 razy, za pierwszym efekty były widoczne-aczkolwiek nie stosowałam sie rygorystycznie do przepisu, za drugim natomiast wymiękłam już po 2 dniach- to nie dla mnie, straszna głodówka, a ja mam za słabą wolę :roll: ale to nie o mnie wątek, a więc zasadniczo jeśli ktoś stosuje Dk to powinien ściśle przestrzegać jadłospisu i nie robić żadnych zamienników, a już na pewno nie mięsa!! co do szpinaku-wiem że jest ochydny-miałam odruchy wymiotne po nim- też nie powinno się go zastępować, ale właśnie wiele źródeł podaje, że jedynie brokułami można go zastąpić... ale to już jest indywidualne podejscie kazdego z osobna ;)
tak czy siak, życzę Wam dojścia do upragnionego celu, ja dziś 1 dzień na diecie mayo, mam nadzieję, że też będą efekty...
pozdrawiam:)

pysia1987 
być sobą

Wysłany: 2009-09-21, 23:43   

Ja rozpoczelam kopenhadzka dzisiaj:) w cuda nie wierze jesli chodzi o moje dotrwanie ale postaram sie jak moge, bo bardzo mi zalezy. Czytalam wiele na temat tej diety i wiem, ze mieso wolowe (befsztyk) ma specjalne wlasciwosci i nie bez powodu jest ujety w tej diecie, wiec niespecjalnie mozna stosowac zamienniki. Co do spinaku-nie jadlam w zyciu nic bardziej ohydnego, i rowniez czytalam ze mozna zastapic go brokulami ale ja tego nie zrobie-postaram sie trzymac scisle planu diety, zeby potem nie zalowac, ze zrobilam cos zle i nie wyszlo. Powodzenia dziewczyny i piszcie jak efekty!

kicia 
aby do przodu

Wysłany: 2009-09-23, 09:15   

Witam cię ja już kiedyś testowałam tą dietę kilka lat temu schudłam wtedy 8 kg czułam się fatalnie nawet zemdlałam raz schudłam i nie przytyłam ponad dwa lata teraz znowu podjęłam się tej diety po ciąży przybyło mi 10 kg i nie mogę się tego pozbyć więc zaryzykuję i tym razem myślę że befsztyk możesz zastąpić piersią z kurczaka kurczak jest mało kalorycznym mięsem pozdrawiam cię i trzyma kciuki aby nam się udało wytrzymać do końca bo mój to 2 dzień diety !!!!

[ Dodano: 2009-09-24, 09:02 ]
Hallo co tu tak cicho dziewczęta !!! jak wam idzie??ile kilo mniej ??? ja się ciesze po już mi ubyło 2 kg a dopiero 3 dzień diety aby tak dalej muszę przyznać że głodu nie czuję wcale na razie pozdrawiam i czekam na wasze komentarze jak wam idzie pa pa pa !!!!!

kaczor 
balbinka

Wysłany: 2010-03-16, 16:09   

hej! Ja właśnie dzisiaj zaczęlam kopenhaską.Postanowiłam sobie ,że muszę wytrwać,ale już czuję głód.Trzymajcie kciuki.
Pozdrowionka

paulazet 

Wysłany: 2010-03-24, 15:52   

Ja mam dzisiaj 7-my dzień diety i jak narazie schudłam 2,3 kg.
Na początku było ciężko, ale już jest lepiej, i mam nadzieję że do końca diety jeszcze schudnę :D

Angel3813 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2010-03-27, 19:18   

hmmm szczerze ja przed 2tyg na innej diecie czyli ZDROWE ODZYWIANIE schudlam 3kg nie odwazylabym sie ponownie podjac kopenhaskiej bo wg mnie dla osob do 25roku zycia jest niewskazana czulam sie okropnie!

ada777 
Częsty gość

Wysłany: 2010-03-30, 07:26   

Ja proponuje odchudzanie bez głodzenia się więc nie trzeba zamykać lodówki na klucz kontakt na GG 5110918 lub Skype adam777cz napraszam do dyskusji na komunikatorach i po więcej informacji co do diety

Odpowiedz do tematu