Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WALKA O LZEJSZE JUTRO
Autor Wiadomość
hipo
Świeżak :)
hipo

Wysłany: 2011-01-27, 08:02   WALKA O LZEJSZE JUTRO

WITAM MAM NA IMIE AGATA MAM 160 cm WZROSTU I 95 kg OD DZIS POSTANOWILAM WZIAC ZYCIE W SWOJE RECE....MUSZE SCHUDNAC BO WYGLADAM CO NAMNIEJ NIESMACZNIE....MOJ SYN JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZY I DLATEGO MOJA WALKE DEDYKUJE TOBIE SYNECZKU.DLA CIEBIE WYTRWAM... MUSZE SCHUDNAC 34 KILOGRAMOW , ABY WYGLADAC JAK SZCZESLIWA MAMA I ZDROWO SIE CZUC,A PRZEDE WSZYSTKIM ABYS BYL ZE MNIE DUMNY, MOJE CIALO TO PORAZKA ......... BEZMYSLNIE TYLAM CORAZ TO WIECEJ PRZYBIERAJAC NA WADZE BO PRZECIEZ INNI MNIE AKCEPTUJA.....TAK FALSZYWA PRAWDA JA CZUJE SIE ZLE ZE SOBA .JESTEM WIECZNIE ZMECZONA I ZNUDZONA A PRZECIEZ MAM DOPIERO 25 LAT I TYLE PLANOW I MARZEN ....LEZAC NA KANAPIE ICH NIE OSIAGNE.....Wiec mam pytanie kto sie dolancza moze ktos chce zadedykowac diete komus najblizszemu,albo wyglad i waga nie pozwala realizowac marzen ????? z ogromna przyjemnoscia powitam nowe osoby na pokladzie...ja zaczynam diete KOPENHASKA. bede wspierac kazdego.... :flower:

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

hipo 
Świeżak :)
hipo

Wysłany: 2011-01-29, 05:42   

jestem po drugim dniu czuje sie swietnie biore tran i witaminki i dodatkowo tabletki na przemiane materi.mam duzo energii.....

kropka! 
Mistrz ceremonii
mistrzyni wymówek

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-01-29, 12:50   

hipo, najważniejsza jest silna wola i motywacja. masz świetne warunki, by uzyskać upragniony cel. zapraszam do wątków "kto się przyłącza", "zaczynam po raz n-ty...". mamy silną grupę wsparcia. znajdziesz tam i nowicjuszki i weteranki, które z przyjemnością służą pomocą. na szczęście rozmawiamy nie tylko o dietach. trzymam za Ciebie kciuki. pozdrowienia...

Anika123 
Mistrz ceremonii
DK-29.XI-11.XII 2010

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2011-01-29, 13:39   

hipo-witam serdecznie na forum :-) Najważniejsze już za Tobą- zmotywowałaś się i zaczęłaś dietkę. Też zaczęłam od kopenhaskiej 29.XI i tu pochwalę się moim suwaczkiem u dołu ;-) Trzymam kciuki :!: ... i podpisuję się pod tym , co napisała kropka!- zapraszamy również na inne wątki :-)

Onenstemi 
Częsty gość

Wysłany: 2011-06-22, 13:33   

Hipo i jak poszło? Czemu już nie piszesz...? Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu