Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DIETA KOPENHASKA! (OPIS, EFEKTY DK, PRZEBIEG DK) PRZECZYTAJ!
Autor Wiadomość
ona47
Świeżak :)
Ewa

Wysłany: 2010-06-10, 20:51   

[quote="alvi"][ Dodano: 2010-06-09, 20:16 ]
o, proszę, cytat z innego forum:

"Chcę zaznaczyć, że nigdy nie polemizuję z osobami nt. składników jadłospisu, jeśli nie jesz wołowiny, a zamiast niej filety z kurcząt lub kotlety sojowe – nie przestrzegasz diety kopenhaskiej i tyle. To Twój wybór czego się trzymasz i nie wnikam w to. Oryginalna dieta kopenhaska jest katorżnicza i nie ma przebacz. W tej diecie nie ma mowy o jakichkolwiek podmianach – gat. mięs czy warzyw. Jedyne, co jest dopuszczalne, to zamiana miejscami posiłków – lunchu z obiadem, ale wyłącznie w ciągu danego dnia!"

po reszcie wypowiedzi osoby, która to pisała nabrałam przekonania, że jest to ktoś znający się na rzeczy, dlatego postanowiłam trzymać się wszelkich podanych przez nią rad. Ale myślę, że skoro nie ma takiej opcji żebyś, ona47, zdobyła ten twarożek, to trudno, w jakimś ogroomnym stopniu nie powinno to wpłynąć na efekt całego odchudzania. a no i trzymam kciuki, chyba zaczęłyśmy nasze zmagania jednocześnie : )

:-D Takie tez jest i moje zdanie. Kiedys chcialam sobie zrobic prawdziwego polskiego twarogu sama. Co to za cyrk byl zeby dostac mleko ktore sie zakwasi itd
Jest tutaj w Niemczech niesamowity wybor, ale akurat naszego polskiego nikt tu nie lubi.
Znalazlam alternatywe serek 0,3% i to musi wystarczyc.
Ponadto nie wydaje mi sie ze np wypicie 3 filizanek kawy rano i zamiane twarogu na homogenizowany az tak wplynie na rezultat diety . Wkoncu to ta dieta jest dla nas , a nie my dla diety. Jesli jest rezultat to jest ok , ale nie dawajmy sie zwariowac ze w ciagu dnia np nie moge wypic herbaty??? bo co???? to tez plyni moge go wliczyc do tych 2-3litrow dziennie. Oczywiscie ze "zdrowa" herbate i bez kg cukru.
Ja mam zdanie ze do tej diety trzeba podejsc ze zdrowym rozsadkiem...a nie niewolniczo sie jej poddawac bo efekt jesli bedzie to szybko zniknie po jej zakonczeniu.
Tutaj w Niemczech jest ta dieta spotykana pod nazwa Mayo i wiekszosc lekarzy przed nia ostrzega. Ja na wszelki wypadek nie wspomnialam mojemu lekarzowi bo by mi napewno zabronil.
Duzo sie na tym Forum naczytalam o tym jak niektore z was mdleja,sa oslabione jest im zle,wymiotuja......gdzie tu jest sens???? gdzie zdrowy ludzki rozsadek.?
Jesli ja zaslabne z glodu to lekarz pogotowia zrobi z tego afere i mnie opiep.........jak swiety michal diabla.
Ponadto zapytuje sie sama siebie poco mloda kobieta wazaca np 60kg musi koniecznie spasc jeszcze z 10.......bo wtedy ja spoleczenstwo zaakceptuje??????? nawet jesli jej beda zeby i wlosy wypadac????????? najwazniejsze ze ona jest chuda.
Absolutnie nie zgadzam sie z tym ze np zucie gumy bez cukru powoduje natychmiastowe przerawnie DK. Wrecz przeciwnie .......guma do zucia powoduje zdwojone wydzielanie sokow trawiennych.
Ale to sa takie moje zupelnie prywatne rozwazania.Jestesmy dorosli i kazdy musi wiedziec co robi. Zdrowa porcja krytycyzmu do DK nie bylaby zla.

Moja waga przez pierwsze dwa dni diety pokazuje o 1,7kg mniej , ale jak napewno wszystkim to jasne to jest narazie tylko woda dopiero to co sie zrzuci ponad 3,5 kg jest tkanka tluszczowa.

Pozdrawiam serdecznie do Polski
Ewa

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

carrin 
Czasem bywa
princess carrin

Wysłany: 2010-06-29, 13:53   

witam wszystkie Panie :)
ja dzisiaj zaczelam, wlasnie zjadlam obiad i szczerze mowiac wszystko mi sie podnosi :D chce schudnac, bo niedlugo jedziemy z mezem do Polski, takze chcialabym sie tam jakos dobrze pokazac :D a tak ogolnie to juz denerwuja mnie te nadliczbowe kg, kiedys bylam chudsza, ale po pilsach przybylo mi 12 kg :o masakra.. 3majcie kciuki ;)

faza I (68,3kg) 8.11.10-13.11.10 -2,5 kg
faza II 14.11.10-28.02.11 -5,5 kg
faza III 01.03.10- trwa do 18.05..

ewcia1_2 
ewcia1_2

Wysłany: 2010-06-29, 15:57   

witam serdecznie. wlasnie pierwszy raz zalogowalam sie na tym forum. od piatku chce przejsc na diete kopenhaska. osiem miesiecy temu zostalam szczesliwa mama cudownej coreczki, jednak sporo przytylam w czasie ciazy (27kg.), zostalo mi jeszcze 15 :( trzy lata temu stosowalam ta diete, schudlam 8kg i bylam bardzo zadowolona. nie wrocilam do swojej wczesniejszej wagi, mimo ze czasami jadlam sobie jakies slodycze, itp. teraz bardzo chcialabym szybko zgubic te zbedne kilogramy z ciazy, jednak mam male pytanie. otoz, karmiac coreczke podgrzewam jej zupki i kaszki w mikrofali. wiaze sie to z tym, ze musze "sprobowac" czy nie jest za gorace. czy takie malutkie sprobowanie, lub musniecie ustami zupki nie bedzie przeszkadzalo? z gory dziekuje za odpowiedz.

dante1999 

Wysłany: 2010-06-29, 17:49   

Wiatm ja jestem u mnie leci 2 gi dzień diety. Stosowałem ją w kwietniu 2007 roku i zrzuciłem z 107 kg na 96 ale biegałem co 3 dni po ok 30 minut. Także byłem zadowolony.

Teraz mam 95,5 kg i postanowiłem zejsc do 88 kg mam nadzieje że mi się uda:) dodam że biegam po 40 minut 3 X w tygodniu, ale to robiłem przed dieta i nie chcę z tego zrezygnować mysle że mi to wyjdzie na plus:)

Mam pytanie czy w dużym stopniu ta dieta spala mieśnie? Bo nie wierzę że tylko sam tłuszcz się spala. Proszę o wasze opinie.

PAULA1987 
słaba wola ;)

Wysłany: 2010-06-29, 21:11   dk

czesc laseczki :) we wrzesniu pierwszy raz zastosowalam diete kopenhadzka i wytrzymalam wtedy niecale 7 dni, ale stracilam 3,5 kg. Jedyne co mnie wtedy pocieszylo to fakt, ze az do wiosny tego roku nie przytylam (wahania wagi max 1 kg) a jadlam zle, b wrocilam do starych nawykow. Jestem fanka czekolady i pizzy oraz niejedzenia do popoludnia a wpierdzielania wieczorami ok 21-22, a to juz przeginka ;) jestem aktualnie w 2 dniu diety i jakos sie trzymam choc mam ochote na tyle rzeczy...i jeszcze dostalam okres a to pdowojnie oslabi moj organizm i tego sie boje...no i mam ciezki egzamin w poniedzialek to juz nie wspomne o koncentracji podczas tej diety- we wrzesniu byla ona w oplakanym stanie, szczegolnie przez pierwsze 3 dni, no i 7 dnia kiedy to nie ma kolacji i kiedy to poleglam totalnie. Mam nadzieje ze bedziecie mnie wspierac, bo moja wola jest kiepska...buziaki dla Was:*

Kleeo 

Wysłany: 2010-07-14, 19:44   

Odnośnie owoców, można jeśc banany i kiwi, albo razem je mieszając jesc ? ;>

aloola 

Wysłany: 2010-07-28, 23:00   

banany są bardzo kalorczyne... chyba odpadają

grrrrrrrrrubas 

Wysłany: 2010-08-18, 15:59   

Witam drogie Panie!

Jako rodzynek chciałbym poinformować, że dzisiaj zaczynam ;)

Mam 152 i ok. 80 kg.

Nie spodziewam się cudów, a raczej utrzymania samodyscypliny aby zrzucić w sumie około 20kg w ciągu np. 2 miesięcy.

Żeby po 13 dniach móc powiedzieć: "Who is the boss?!":D

Pozdrawiam

P.S. Nie mogę znieść pomidora bez soli i w całości, po prostu nie trawię! Znacie jakiś dobry myk żeby go 'przemycić' z jakimś innym pokarmem?

yognka 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2010-08-18, 20:21   

chodz tutaj : http://www.zdroweforum.pl...t=9&start=28170 tutaj wszystkie jestesmy na DK (w trakcie lub po) i sie wspomagamy ... i koniecznie przeczytaj str 475 tego tematu... tam masz wszystko na temat menu, dozwolonych rzeczy etc...
POWODZENIA !!

victors 

Wysłany: 2014-01-03, 21:35   Internet payment systems

All transactions with WebMoney: input, output, exchange.
http://moneyint.ru/

[ Dodano: 2014-01-04, 14:14 ]
Popularity of payment systems is growing every day, so I want to tell you what payment systems exist in the world and what are the most popular among the Russian population.

[ Dodano: 2014-01-04, 14:40 ]
How to connect Sberbank Online, online banks, loans online, online banking.

Odpowiedz do tematu