Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DIETA KOPENHASKA
Autor Wiadomość
Graga
Mistrz ceremonii
4.01-17.01.10 DK -6 kg

Wysłany: 2010-04-29, 22:09   

wachciatko to zapraszam do nas na forum http://www.zdroweforum.pl...t=9&start=26460 tu większosc z nas to weteranki czyli te które juz ukonczyły DK,ale nadal sie wspieramy i chętnie podtrzymamy na duchu i Ciebie :mrgreen:

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

soniq 
Świeżak :)
Kopenhaska

Wysłany: 2010-04-30, 10:52   

Wachciatko masz tu jeszcze mnie :) ja też nadal się męczę ...:) zostało mi jeszcze tylko dzisiaj i jutro, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze jutro 1 maj :-| ale... damy radę :)

bella447 
Bella

Wysłany: 2010-05-01, 01:00   

Witam wszystkich serdecznie ja jestem młodziak jeżeli chodzi o Dk ale mam do zrzucenia 20 kilo i nie wiem czy dam radę bo od jutra zaczynam Dk ale jestem dobrej myśli może ma ktos chęć się przyłączyć razem zawsze łatwiej pokonać trud :lol: :lol:

[ Dodano: 2010-05-01, 13:40 ]
Witam jestem pierwszy dzień na Dk kawusia już była .Szpinaczek i jajeczko z pomidorkiem wymieszane razem pychotka czekam na kolacyjkę zapowiada się smaczniusio :mrgreen: :lol: Pozdrawiam nowicjuszy

agulka 

Wysłany: 2010-05-05, 15:51   

Witam wszystkich :) jestem Aga i zaczęłam od wczoraj DK. Dietka nie jest mi obca, bo stosowałam ją 4 lata temu i przyniosła mi spodziewane efekty - 8kg mniej. Jeśli chodzi o efekt jojo, to przyznam, że nie miałam czegoś takiego i wcale jakoś specjalnie nie odmawiałam sobie przyjemności po skończeniu tej diety. Po 4 latach przytyłam 4 kg, więc to nie jest ilość kilogramów taka, żebym mogła mówić o efekcie jojo.
Dziś mój 2 dzień diety i mam nadzieję, że będę mogła wspierać się w jej dokończeniu tu - z Wami :-)
Pozdrawiam cieplutko.

[ Dodano: 2010-05-05, 15:53 ]
Pisałam tu 2 lata temu, jak zaczęłam tę dietę po dwóch latach, ale niestety nie skończyłam jej wtedy. Teraz chcę dotrwać :-)

kiki22 
kiki

Wysłany: 2010-05-05, 20:47   Dieta ta to naprawde pomaga?

dziś jest mój drugi dzień i chybA za dużo zjadłem

[ Dodano: 2010-05-05, 20:52 ]
:-) :-) i w sumie zjadłem duży jogurt i więcej tej szynki niż piszą,, więc nie wiem czy mam przestać czy dalej brnąć w tą katorgę ...
dziś będę ćwiczył

agulka 

Wysłany: 2010-05-05, 21:52   

widziałam już różne propozycje porcji tej szynki, kurczaka itd. Nie przejmuj się, że zjadłeś więcej i .... brnij dalej - tak jak ja :-) wytrwałości :-)

anuszka126 

Wysłany: 2010-05-08, 17:18   

Hej dziewczyny :-D
Jestem pierwszy raz na forum i... na 5 dniu DK;]
I dzisiaj chyba mam kryzys! Myślałam że już się nie powstrzymam żeby pożreć całą tabliczkę mlecznej czekolady którą uwielbiam... Ahh... Jak my - dziewczyny mamy ciężko! Tyle wyrzeczeń;P
A jeśli chodzi o dk to myślałam że dzisiaj za chwilę zemdleje bo tak mi się słabo zrobiło i nie mogłam wstać z łóżka! :shock:
Nie wytrzymam tych 13 dni!!!!!!!!!
HELP!!

[ Dodano: 2010-05-08, 17:48 ]
O! agulka - ty jesteś na 4dniu DK a ja na5, hehe;P Ktoś jeszcze teraz jest w trakcie?
I podobnie jak ty też już kiedyś byłam na tej diecie, dokładnie pół roku temu ale nie dotrwałam...;/ Ale teraz się nie poddam! Mam nadzieję:D
A jak to jest po?? bo bardzo mnie to martwi że teraz schudnę a po niej przytyję więcej niż zanim ją zaczęłam!! Baaaaaardzo się tego boję...:scratch:
Bo już tyle się naczytałam że ktoś schudnął 10kg a po niej przytył 15kg!!!
ZNów mam ochotę na czekoladę, ale tym razem na delicje!!
A może wejdę na wagę żeby się zmotywować;P Chociaż... właściwie mogę sie zdołować...;/ Już sama nie wiem: wejść czy nie wejść, oto jest pytanie;DD??
A kiki22 - nie przejmuj się że zjadłaś za dużo, po prostu trzymaj się diety dalej i ...będzie dobrze!;P Musumy się wspierać - tylko wtedy dotrwamy do końca!;DD
pozdrawiam;DD

[ Dodano: 2010-05-08, 17:54 ]
WESZŁAM!!!!!!!
od dzisiaj waga moim przyjacielem;P
Przed pięcioma dniami (rozpoczynałam we wtorek, a ważyłam w poniedziałek wieczór) ważyłam ok.63 kilogramów (moja waga jest dziwna i nie pokazuje dokładnie;P) a dzisiaj... SZOK! :shock: wielki SZOK!!! Ważę ok 57kg!!! Czy to możliwe?? Nie mogę w to uwierzyć!;D
6kg w ciągu dni??
Chociaż nie chcę się tak cieszyć bo mówiłam że moja waga jest dziwna i szwankuje;P Ale... zawsze można się połudzić;DD
więc kiki22 - jak na razie mi ona naprawdę pomaga - więc nie zniechęcaj się tylko brnij dalej, a zobaczysz, że efekty będą;DD
jeszcze raz pozdrawiam;D

aagaa 

Wysłany: 2010-05-09, 12:39   

Chciała bym DK zacząć jutro. Może jest ktoś kto też by tak zaczynał? Mam wrażenie, że jakoś tak we dwie zawsze raźniej :) )

monia. 

Wysłany: 2010-05-10, 13:06   

aagaa napisał/a:
Chciała bym DK zacząć jutro. Może jest ktoś kto też by tak zaczynał? Mam wrażenie, że jakoś tak we dwie zawsze raźniej :) )
Czesc dziewczyny. Stosowalam juz te diete kilka lat temu,pamietam ze skutkiem byla utrata 6-7kg. Dzis jestem na niej juz 3 dzien. Lekko nie jest ale wiem,ze warto. Wczoraj mialam wieczorem konkretny kryzys-z glodu az mnie mdlilo. Generalnie najgorsze sa te cholerne wieczory,zamiast wypic po piwku z przyjaciolka siedze z herbata zielona w rece...

aagaa 

Wysłany: 2010-05-10, 20:04   

ja mam właśnie nadzieję na te 6/7kg. pierwszy dzień jakoś tak bezboleśnie przeszłam, teraz mam poczucie, że warto i że dam radę :) :D chciała bym JUŻ wejść na wagę ale wiem, że to po pierwszym dniu bez sensu :D

monia. 

Wysłany: 2010-05-11, 12:47   

Dasz rade, najgorsze to chyba pierwsze 2-3dni,czuje sie glod,a potem poprostu walczysz z mysleniem o zarciu ale tak juz nie ssie w zoladku. Ja mam dzis 4 dzien i na wadze 2kg mniej,jestem tylko palaczem i trocze mnie po fajce zakreca na takim glodziku,ale jeszcze tylko 9 dni i moje levisy znow beda na moim tylku a nie na dnie szafy.

gaba94 

Wysłany: 2010-05-11, 20:59   

Mam 16 lat :)

aagaa 

Wysłany: 2010-05-11, 21:58   

hm.. ktoś wie, jak 'uaktualnić' swojego strażnika wagi? 2gi dzień za mną i nie jest źle :)
mam tylko problem (trochę wybiegający w przyszłość co prawda) jedynie z tym jak przyrządzić rybę? wogóle to są jakieś wskazania co do gatunku ryby?

monia. a wizja spodni z dna szafy jest baaaaardzo kusząca :)

monia. 

Wysłany: 2010-05-11, 22:00   

Gaba dodaj do tego mega zestaw witamin, to naprawde regorystyczny jadlospis,ale jesli masz samozaparcie i podstawy by siagnac ta dietke to trzymam kciuki.Moja corcia ma 12lat i lekke nadwage,ma kompleksy w szkole itd.Lekarz pozwolil nam razem poszalec te 13dni,ale corce na sniadanie codzien daje grzanke,a do szkoly jogutr duzy naturalny.

wiolin 

Wysłany: 2010-05-17, 12:26   

Czesc, od jutra zaczynam te diete, tylko nie lubie gotowanych jaj, czy ktos wie czym mozna je zastapic ???

Odpowiedz do tematu