Zdrowe odżywianie ZdroweForum.pl
Zdrowe odżywianie, zdrowe podejście do życia - pogadajmy o tym ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie z pomocą?
Autor Wiadomość
Monasi
Czasem bywa
Monasi

Wysłany: 2017-12-18, 15:51   Odchudzanie z pomocą?

Zastanawiałam się nad tym , czy zacząć odchudzanie samemu czy jednak z pomocą trenera personalnego. Wydaje mi się jednak, ze taki trener personalny bedzie lepszym rozwiązaniem. Szukałam dlatego kogoś sprawdzonego, wtedy też udało mi się trafić na to studio https://fight4fit.pl/kontakt treningu personalnego. Korzystanie z pomocy wykwalifikowanych ludzi ułatwia nam drogę do osiągnięcia celu.

Reklama

Wysłany:    Najtańsze lekarstwa w Polsce

00kamila25 
Świeżak :)

Wysłany: 2018-01-08, 12:46   

Pamiętaj, że sam trener nie wystarczy. Trzeba też się odpowiednio odżywiać a do tego celu warto skorzystać z usług cateringu dietetycznego. Ja korzystam z https://masterdieta.pl/ polecam ze względu na to, że mają bardzo smaczne posiłki i dostępne w kilku dietach do wyboru.

warriable 
Mistrz ceremonii

Wysłany: 2018-01-12, 10:14   

Odchudzenie to jednak coś więcej. Na pewno pomoc specjalistów może się przydać, dietetyk czy trener personalny to tylko jedna z opcji.

Mariannaewa 
Mariannaewa

Wysłany: 2018-04-12, 21:51   

warriable napisał/a:
Odchudzenie to jednak coś więcej. Na pewno pomoc specjalistów może się przydać, dietetyk czy trener personalny to tylko jedna z opcji.

Zgadzam się :) . Warto także pamiętać, żeby łączyć aktywność fizyczną z odpowiednią dietą, bo to czy schudniemy zależy od diety w 70%, niestety. Dlatego warto skorzystać z porady dobrego dietetyka. Ale zanim to zrobicie, dowiedźcie się najpierw czym zajmuje się dietetyk - http://magiazdrowia.com.p...-moze-ci-pomoc/ i jak może pomóc zachowaniu zdrowia i właściwej wagi :) .

H3PO4 

Wysłany: 2018-04-13, 10:42   

W kwestii odchudzania ciekawą pomocą może okazać się dieta pudełkowa, wraz z którą zbędne kilogramy zrzuca się znacznie sprawniej i wręcz przyjemnie. Sam miałem z takim cateringiem do czynienia (korzystałem z Wygodnej Diety) i w sumie bardzo przypadł mi do gustu. Najlepsze w tym jest to, że każdego dnia dostaje się 5 dietetycznych dań, które świetnie smakują i są estetycznie podane. Nie trzeba więc martwić się gotowanie, a nawet robieniem zakupów. ;)

Gufi 

Wysłany: 2018-05-02, 12:31   

Warto korzystać z pomocy dietetyka. To na pewno nie zaszkodzi a tylko zwiększa się szansę na osiągnięcie sukcesu w odchudzaniu. Co więcej samemu może być trudno zauważyć błędy jakie się mimo wszystko popełnia chcąc się odchudzić. Z dietetykiem łatwiej ich uniknąć.

zosia-fit 

Wysłany: 2018-05-05, 15:58   

Myślę, że dobry trener personalny i ułoży Ci dietę i dopasowany do Ciebie plan treniingowy. Lepiej polegać w tej kwestii na jednej osobie, gdyż plan ułożony przez dietetyka może nie zazębiać się z treningiem ułożonym przez trenera - a tak to on określi ci deficyt kaloryczny i do niego dostosje intensywność treningu. Dla osób z Katowic polecam: odchudzanie Katowice - strona trenara, który odchudził moją koleżankę, a ważyła na prawdę duuuużo.odchudzanie Katowice

Odpowiedz do tematu